EN
CEM AYDOĞDU

CEM AYDOĞDU

Daha bir çocukken yaz tatillerinde ailemle köye gider babaannem ve dedemle tarlada çalışırdım. Bahçe ve tarlalarda çeşitli sebze ve meyve yetiştirir hasat ederdik. Hayvanlardan süt sağıp pe..
DORUKAN BOYACI

DORUKAN BOYACI

Öğr. Gör. Dorukan BOYACI- Kapadokya Üniversitesi 06.08.1990 İzmir-Konak doğumlu olan Öğr. Gör. Dorukan Boyacı, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi ..
DURAN ÖZDEMİR

DURAN ÖZDEMİR

Duran Özdemir, restoran işletmecisi bir ailede 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini uluslararası ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Uzun süren prof..
HASAN KURT

HASAN KURT

Hasan Kurt, 1979 Ordu'da doğmuştur. Hasan Şef, meslek hayatına Ordu'da bir esnaf lokantasında 12 yaşında başlamıştır. Uluslararası bir cruise gemisinde 17 yaşında çalışmaya başlamış, ardından Antalya Falez otel, Bodrum K..
HAZAL GÖK

HAZAL GÖK

1995 yılında Kayseri’de doğan Hazal, 2014 yılında Trakya Üniversitesi peyzaj mimarlığı bölümünde lisans eğitimine başladı. 2018 yılında yemek pişirmeye olan tutkusu nedeniyle peyzaj mimarlığı böl&..
HÜSEYİN BÖLÜK

HÜSEYİN BÖLÜK

Eylül 1977 Denizli’nin Güney ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini memleketi olan Samsun'un Bafra ilçesinin Kolay Köyü’nde tamamladı. Turizme 1995 yılında Ankara'da &uu..
HÜSEYİN ÖRLÜ

HÜSEYİN ÖRLÜ

Kapadokya'da tanınan bir şef olan Hüseyin Örlü kariyerine 25 yıl önce Club Med Fransız tatil köyleri zincirinde başlamıştır. Club Med’deki kariyeri boyunca Dünya'nın pek çok ülkes..
KADİR ERKAN ÖNYILMAZ

KADİR ERKAN ÖNYILMAZ

Kadir Erkan Önyılmaz, 1989 yılında, İzmit'te doğmuştur. Orta öğretimini Nevşehir Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin Mutfak bölüm&uu..
MELİH İÇİGEN

MELİH İÇİGEN

Öğr. Gör. Şef Melih İÇİGEN - Kapadokya Üniversitesi 1987 İzmir doğumlu olan Melih, burslu olarak girdiği Kapadokya Üniversitesi Aşçılık Bölümü’nden..
MELİS KÜÇÜKKARACA

MELİS KÜÇÜKKARACA

Çok güzel yemek yapan anne ve babaanne yanında büyüyen, ortaokul birinci sınıfta her sabah yumurtalı ekmek kızartarak mutfağa giren Melis Küçükkara'nın yemeğe olan ilgilisi küç..
MEVLÜT YEŞİLYURT

MEVLÜT YEŞİLYURT

14 yaşında mutfakla tanışan Mevlüt Yeşilyurt o günden beri Anadolu’da kendini ispatlamış olan lezzetlere eşsiz tatlar katarak kendi imzasını oluşturma yolunda ilerlemektedir. Kendi imzasını taşıyan tarif..
NECATİ KAYA

NECATİ KAYA

Şef Necati Kaya, 2009 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği bölümünde eğitim aldığı dönemde mutfakla ilgilenmeye başlamıştır. Üniversite ve mutfak eğitimini aynı..
OĞUZHAN PÜRDELOĞLU

OĞUZHAN PÜRDELOĞLU

Oğuzhan Pürdeloğlu, 13 Nisan 1978 yılında Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde doğmuştur.
Babasının işi gereği Ankara’ya taşınmış ve mesleğinin temellerini burada atmıştır. ..
SAYGIN SESLİ

SAYGIN SESLİ

Oldukça genç yaşta Antalya’da bulunan büyük Resort otellerin alakart restoranlarının başında bulunan Saygın Şef, tutkusu ve hayali olan Kapadokya ve Anadolu mutfağı üzerine çalışmaların..